Vi som jobbar här

Erik Botvidson
Klubbchef
erik.botvidson@gtk.nu
070-750 1699

Eva Andersson
Ekonomi
ekonomi@gtk.nu

Anders Hübner
Coach
Ansvarig Vuxna
anders.hubner@gtk.nu

Sebastien Roault
Coach
sebastien.roault@gtk.nu

Igor Robovic
Coach
Ansvarig Tävlingsgrupp
igor.robovic@gtk.nu

Tove Larsson
Coach
Ansvarig Tennisskola &
Kids Tennis School
tove.larsson@gtk.nu

Joakim Lind
Coach
Ansvarig Tävlingsgrupp
joakim.lind@gtk.nu

Övriga tränare


Richard Rohdén, Daniel Cuadra, Annika Klingström, Martin Lager, Nina Grönhagen och Eugene Teterin samt andra hjälptränare verksamma med bland annat Kids Tennis School.